Поради як почати додатково заробляти у вільний час

Фінансові питання були, є і, швидше за все, ще довгий час будуть як ніколи актуальні.

Крім основної роботи напевно хочеться пробувати щось ще, щоб знайти абсолютну стабільність і незалежність у вирішенні фінансових питань. Вашій увазі представляються актуальні і надійні на даний момент способи отримання додаткових доходів.

pok_kvit_1

Реєструйте кешбек

Здійснюючи покупки, особливо в Інтернет-магазинах не забувайте брати участь в різних партнерських програмах на спеціальних сервісах з виведення кешбека. Звичайно заробітком в чистому вигляді це назвати складно, так як ви вже витратилися на придбання чого-небудь, а повернути можна в найкращому разі не більше 90% від ціни товару, проте окупити як мінімум 1/3 вартості вийде. До того ж, погодьтеся, що краще регулярно отримувати додаткові бонуси за покупку, ніж не мати за неї зовсім нічого.

Ігри

Крім захоплюючого проведення часу на іграх можна заробити досить великий статок. Напевно, багато хто вже чули про новоспечених на іграх мільйонерів. Наприклад, при грі в покер навіть новачки цілком можуть почати стабільно заробляти пристойні суми. Для цього не потрібно мати будь-якого спеціального обладнання, потужного ПК та іншої апаратури: грати можна вдома, сидячи за своїм ноутбуком або навіть смартфоном. Якщо ви ніколи не грали в покер онлайн, тоді відвідайте портал про покер https://poker-experts.com.ua/, де ви знайдете рейтинг кращих покер румів, відгуки, комбінації карт і багато іншого. Володарям стратегічного менталітету набагато легше піднятися вгору і стати зіркою покерних чемпіонатів, але і ті, хто «не дружив з математикою» також можуть навчитися різним стратегіям: в Інтернеті є безліч самовчителів, відео-матеріалів по грамотної грі, а вже в подальшому, з першим заробітком прийдуть і досвід, і вміння вносити свої фішки, граючи власним унікальним чином.

pok_kvit_2

Фріланс-підробіток

Якщо ви володієте якимись навичками, наприклад, вмієте монтувати фотографії або відеоролики, непогано володієте іноземними мовами і здатні перекладати тексти, то сміливо реєструйтеся на біржах по фрілансу і пропонуйте свої послуги. Пару годин в день може принести непогану суму. Ну а тим, хто зовсім не вірить в себе і вважає, що абсолютно ні на що не здатний, теж немає абсолютно ніякого приводу засмучуватися. Існують, що пропонують до виконання дуже легкі, так звані мікро-завдання. Наприклад, введення капчі, читання електронних листів, відвідування сайтів або написання коротеньких відгуків. Звичайно, рахунок заробітку на таких платформах йде не в мільйонах і навіть не в тисячах, але все ж це набагато краще ніж нічого, та й з першими заробленими нехай і копійками прийде впевненість у власних силах і прагнення рухатися далі.

Джерело: Poker-Experts

Автор: Данило Безруков

Схожі записи