Перець сорту «Новогогошари»

Плоди солодкого червоного перцю „Новогогошари” — томатоподібні: округлі, ледь приплюснуті, чотирикамерні, трохи ребристі.

Сорт високоврожайний, середньостиглий, від перших сходів до технічної стиглості минає 130–145 днів. М’якоть солодка, з медовим присмаком, товсті стінки (8—11 мм) дуже соковиті. Маса плода може досягати 120–140 грамів.

Урожайність із квадратного метра — до 4 кілограмів у тепличних умовах. Перець використовують для споживання у свіжому вигляді, для салатів і консервацій.

Кущ „Новогогошар” росте заввишки до 50 см, у ширину — до 45 см.

Перець висівають або у ящики на розсаду, або на відкриту грядку. Вибирають легкий супіщаний ґрунт. Для розмноження розсадним способом насіння висівають у січні–лютому, у відкритий ґрунт — у травні–червні. Сорт дуже добре сходить.

„Новогогошарам” потрібне тепло й вологість. Слід враховувати погодні умови — сорт теплолюбний, сходить при температурі 25–26 градусів. При нижчій температурі перець сповільнює ріст, вже при 20 градусах розвивається погано.

Пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт треба дуже обережно — листя і коріння „Новогогошар” дуже делікатні.

Перець самозапильний, але може запилюватися й комахами. Тому не варто садити його близько до гіркого перцю, адже може відбутися перехресне запилення, що призвете до появи гірких ноток у плодах.

Догляд за перцем полягає у постійному зволоженні в міру потреби, прополюванні, удобрюванні органічними добривами.

Сорт невибагливий, стійкий до більшості захворювань.

Якщо до завершення сезону не всі перчини достигли, їх можна зірвати бурими — вони „дійдуть” у кімнатних умовах.

Схожі записи