Огірок сорту «Альянс»

Огірок „Альянс” — середньостиглий гібрид. Сорт бджолозапильний. Має чудові смакові якості (соковитий, хрумкий, не гірчить), невибагливий. Врожайність „Альянсу” висока — вища середньої.

Яскраво-зелений огірок дозріває на 50–52 день після сходження перших паростків. Плід „Альянсу” чималенький — 15 см завдовжки і 5–7 см у діаметрі, вага — 95–115 см. Огірок універсальний у використанні. Добре смакує у свіжому вигляді. Надається й для консервації. Чудово підходить для консервування корнішонів.

„Альянс” висівають у вологий, пухкий, родючий ґрунт — на відкритій ділянці або в одноразовий посуд (за місяць до пересаджування на грядку) чи в теплиці. Насінини заглиблюють у землю на 3–4 см на відстані 12–15 см одна від одної.

Мінімальна температура, за якої насіння сходить, — 13–15 градусів, найкраще огірок почувається при 25–27 градусах, добре розвивається в діапазоні 18–30 градусів. Температури, нижчі від 10 градусів та вищі від 35, несприятливо впливають на рослину. Однак „Альянс” до спеки доволі стійкий. При наближенні показників термометра до нуля огірок гине. Гниє при низькій температурі й високій вологості.

„Альянс” треба регулярно поливати теплою водою. Плодоносить огірок до осені. Плоди добре зберігаються і транспортуються.

Сорт резистентний до оливкової плямистості і вірусу огіркової мозаїки, стійкість до борошнистої роси та пероноспорозу середня.

Схожі записи