Обприскування плодових дерев

При вирощуванні плодоносного саду велику роль відіграє захист рослин від хвороб та шкідників. Як тільки настає весна, дерева, кущі та квіти починають пробуджуватися від зимового сну, а разом з ними пробуджуються голодні шкідники. Саме ранньою весно...

Колорадський жук

Садівники весною повинні посадити город, прополоти, підживити насадження, здається так багато роботи, а клопоту додають ще й шкідники, які розмножують цілі клани на молодих паростках картоплі. Головний ворог картоплі - колорадський жук, він може силь...

Капустянка (медведка)

Капустянка - дуже небезпечний шкідник на вашій ділянці, який може швидко зіпсувати врожай. Тому садівники, помітивши діяльность цієї комахи, намагаються знайти найнадійніші методи боротьби з капустянкою і якнайшвидше позбутися її.

Павутинний кліщ на бавовнику

Бавовняний павутинний кліщ зимує під корою, в опалому листі на плантаціях бавовника, а весною перебирається на бавовну, де на нижній стороні листя утворює цілі колонії, які висмоктують соки листя, листя засихає, що суттєво впливає на врожайність.

Підгризаючі совки - ознаки появи, методи боротьби

Шкоди завдають личинки совок, харчуються вони на плантаціях картоплі, овочів, баштанних, соняху, бобових, кукурудзи та зернових.

Каліфорнійська щитівка - ознаки появи, методи боротьби

Каліфорнійська щитівка великої шкоди завдає груші, яблуні, вишні, сливі, черешні, абрикосу, персику а також мигдалю, волоському горіху, глоду, айві, троянді, бузку, липі, акації, вербі та тополі.

Вівсяна (ячмінна) шведська муха - ознаки появи, методи боротьби

Вівсяна, ячмінна шведська муха завдає шкоду кукурудзі, пшениці, житу, ячменю, овесу та диким злаковим травам.

Звичайний хлібний пильщик (трач) - ознаки появи, методи боротьби

Звичайний хлібний пильщик (трач) найчастіше пошкоджує озиму пшеницю та жито, також завдає шкоди іншим сортам пшениці та жита а також ячменю, овесу...

Совка озима - ознаки появи, методи боротьби

Озима совка- гусінь живе на 160 видах рослин, віддає перевагу конюшині, лободі, кінському щавлю та подорожнику.

Баштанна попелиця - ознаки появи, методи боротьби

Баштанна попелиця найбільшої шкоди завдає гарбузовим культурам: огірку, кавуну, дині, кабачку, а також баклажану та перцю.

Горохова попелиця - ознаки появи, методи боротьби

Горохова попелиця завдає шкоди зернобобовим, зокрема гороху, чині, виці, сочевиці висмоктуючи сік, що призводить до скручування листя, затримки розвитку, зменшення врожаю.

Мала наземна совка (карадрина) - ознаки появи

Молода гусінь малої надземної совки любить видовбувати м’якоть листя між жилками залишаючи неушкодженою шкірку, а старша гусінь прогризає між жилками листя наскрізні дірки, вигризаючи їх з країв чи з'їдаючи листя цілком.