Обприскування плодових дерев

При вирощуванні плодоносного саду велику роль відіграє захист рослин від хвороб та шкідників. Як тільки настає весна, дерева, кущі та квіти починають пробуджуватися від зимового сну, а разом з ними пробуджуються голодні шкідники. Саме ранньою весно...

Колорадський жук

Садівники весною повинні посадити город, прополоти, підживити насадження, здається так багато роботи, а клопоту додають ще й шкідники, які розмножують цілі клани на молодих паростках картоплі. Головний ворог картоплі - колорадський жук, він може силь...

Капустянка (медведка)

Капустянка - дуже небезпечний шкідник на вашій ділянці, який може швидко зіпсувати врожай. Тому садівники, помітивши діяльность цієї комахи, намагаються знайти найнадійніші методи боротьби з капустянкою і якнайшвидше позбутися її.

Ковалик смугастий - опис, ознаки появи, методи боротьби

Ковалик смугастий (Agriotes liпeatus L.) розповсюджений по всій території України і є небезпечним шкідником, однак максимальну шкоду завдають його личинки, особливо середнього та старшого віку.

Ковалик темний - ознаки появи, методи боротьби

Ковалик темний поширений по всій території України, найбільше його у північному лісостепу, Поліссі, особливо в західній частині та у гірських частинах Карпат.

Яблунева медяниця (листоблішка) - ознаки появи, боротьба

Харчова спеціалізація яблуневої медяниці - яблуня, однак іноді також може шкодити груші та насіннєвим породам. Пошкоджує бруньки, розетки квітів та листя. Внаслідок цього взимку іноді мерзнуть пагони.

Яблунева міль - опис, ознаки появи, методи боротьби

Яблунева міль небезпечний шкідник яблуневих дерев, харчова спеціалізація -- яблуня, однак іноді може харчуватись грушою чи іншими насінними породами.

Яблунева плодожерка ознаки появи, методи боротьби

Яблунева плодожерка полюбляє плоди яблуні, груші, персика, сливи, абрикосу, є одним з найнебезпечніших шкідників цих культур. Ушкоджені плоди втрачають свої якості, передчасно опадають.

Яблунева нижньостороння мінуюча міль - ознаки появи, методи боротьби

Яблунева нижньостороння мінуюча міль (Lithocolletis pyrifoliella Grsm) зустрічається головним чином у зонах інтенсивного садівництва. Харчова спеціалізація яблуня. Водночас вони можуть відкладати яйця і на кісточкові культури, як черешню та вишню.

Квасолева зернівка - опис, ознаки появи, методи боротьби

Особливістю квасолевої зернівки є те, що він поширений окремими осередками всюди, де вирощують квасолю.

Фруктова смугаста міль - опис, ознаки появи, методи боротьби

Фруктова смугаста міль поширена як у районах, де вирощують кісточкові культури, так і присутні дикоростучі кісточкові дерева, як черешні, вишні, сливи, персики, абрикоси.

Хлібна жужелиця - ознаки появи, методи боротьби

Хлібна жужелиця шкоди завдає як на стадії личинки, так і імаго, зокрема личинки шкодять озимим культурам, а жуки заселяють плантації у фазі наливу, харчуючись вночі м’яким зерном пшениці.

1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 11

Випадкова стаття