Листова (бура) іржа

Листова або бура іржа – грибкове захворювання, що зазвичай уражає злаки (пшеницю, жито, ячмінь).

Аскохітоз - ознаки появи, методи боротьби

Аскохітоз – грибкова хвороба. Які її симптоми та як з нею боротися?

Обприскування плодових дерев

При вирощуванні плодоносного саду велику роль відіграє захист рослин від хвороб та шкідників. Як тільки настає весна, дерева, кущі та квіти починають пробуджуватися від зимового сну, а разом з ними пробуджуються голодні шкідники. Саме ранньою весно...

Колорадський жук

Садівники весною повинні посадити город, прополоти, підживити насадження, здається так багато роботи, а клопоту додають ще й шкідники, які розмножують цілі клани на молодих паростках картоплі. Головний ворог картоплі - колорадський жук, він може силь...

Капустянка (медведка)

Капустянка - дуже небезпечний шкідник на вашій ділянці, який може швидко зіпсувати врожай. Тому садівники, помітивши діяльность цієї комахи, намагаються знайти найнадійніші методи боротьби з капустянкою і якнайшвидше позбутися її.

Біла гниль (склеротиніоз) ознаки появи, методи боротьби

Склеротиніоз – грибкова інфекція, що вражає багато видів рослин. Найчастіше хвороба з’являється на соняшниках, картоплі, моркві, томатах, капусті, винограді та інших рослинах, культурних та дикорослих.

Шкідники орхідей, як з ними боротися

Кімнатні рослини дарують красу і радість, а також очищують та зволожують повітря у кімнатах. Куди ж без кімнатних рослин. Але, на жаль, кімнатні рослини можуть бути заражені шкідниками. Щоб врятувати рослину, потрібно якнайшвидше визначити, який пара...

Ковалик смугастий - опис, ознаки появи, методи боротьби

Ковалик смугастий (Agriotes liпeatus L.) розповсюджений по всій території України і є небезпечним шкідником, однак максимальну шкоду завдають його личинки, особливо середнього та старшого віку.

Ковалик темний - ознаки появи, методи боротьби

Ковалик темний поширений по всій території України, найбільше його у північному лісостепу, Поліссі, особливо в західній частині та у гірських частинах Карпат.

Яблунева медяниця (листоблішка) - ознаки появи, боротьба

Харчова спеціалізація яблуневої медяниці - яблуня, однак іноді також може шкодити груші та насіннєвим породам. Пошкоджує бруньки, розетки квітів та листя. Внаслідок цього взимку іноді мерзнуть пагони.

Яблунева міль - опис, ознаки появи, методи боротьби

Яблунева міль небезпечний шкідник яблуневих дерев, харчова спеціалізація -- яблуня, однак іноді може харчуватись грушою чи іншими насінними породами.

Яблунева плодожерка ознаки появи, методи боротьби

Яблунева плодожерка полюбляє плоди яблуні, груші, персика, сливи, абрикосу, є одним з найнебезпечніших шкідників цих культур. Ушкоджені плоди втрачають свої якості, передчасно опадають.

1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 11