Обприскування плодових дерев

При вирощуванні плодоносного саду велику роль відіграє захист рослин від хвороб та шкідників. Як тільки настає весна, дерева, кущі та квіти починають пробуджуватися від зимового сну, а разом з ними пробуджуються голодні шкідники. Саме ранньою весно...

Листова (бура) іржа

Листова або бура іржа – грибкове захворювання, що зазвичай уражає злаки (пшеницю, жито, ячмінь).

Аскохітоз - ознаки появи, методи боротьби

Аскохітоз – грибкова хвороба. Які її симптоми та як з нею боротися?

Колорадський жук

Садівники весною повинні посадити город, прополоти, підживити насадження, здається так багато роботи, а клопоту додають ще й шкідники, які розмножують цілі клани на молодих паростках картоплі. Головний ворог картоплі - колорадський жук, він може силь...

Капустянка (медведка)

Капустянка - дуже небезпечний шкідник на вашій ділянці, який може швидко зіпсувати врожай. Тому садівники, помітивши діяльность цієї комахи, намагаються знайти найнадійніші методи боротьби з капустянкою і якнайшвидше позбутися її.

Клястероспоріоз

Клястероспоріоз - хвороба, що досить поширена на території України. Що це і як з нею боротися?

Обробка винограду від шкідників та хвороб

Обробка винограду дещо відрізняється з обробкою інших плодових дерев. Здоровий виноградний кущ, це доглянутий кущ.

Біла гниль (склеротиніоз) ознаки появи, методи боротьби

Склеротиніоз – грибкова інфекція, що вражає багато видів рослин. Найчастіше хвороба з’являється на соняшниках, картоплі, моркві, томатах, капусті, винограді та інших рослинах, культурних та дикорослих.

Шкідники орхідей, як з ними боротися

Кімнатні рослини дарують красу і радість, а також очищують та зволожують повітря у кімнатах. Куди ж без кімнатних рослин. Але, на жаль, кімнатні рослини можуть бути заражені шкідниками. Щоб врятувати рослину, потрібно якнайшвидше визначити, який пара...

Ковалик смугастий - опис, ознаки появи, методи боротьби

Ковалик смугастий (Agriotes liпeatus L.) розповсюджений по всій території України і є небезпечним шкідником, однак максимальну шкоду завдають його личинки, особливо середнього та старшого віку.

Ковалик темний - ознаки появи, методи боротьби

Ковалик темний поширений по всій території України, найбільше його у північному лісостепу, Поліссі, особливо в західній частині та у гірських частинах Карпат.

Яблунева медяниця (листоблішка) - ознаки появи, боротьба

Харчова спеціалізація яблуневої медяниці - яблуня, однак іноді також може шкодити груші та насіннєвим породам. Пошкоджує бруньки, розетки квітів та листя. Внаслідок цього взимку іноді мерзнуть пагони.

1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 11

Випадкова стаття