тютюн запашний

Тютюн запашний: посів насіння, висаджування, догляд

Тютюн запашний (Nicotiana affinis) – це однорічна або дворічна квітуча рослина з роду Nicotiana. Її вирощують за її приємний аромат, що нагадує запах ванілі або мигдалю.

Тютюн запашний може виростати до 1 м у висоту. Листя тютюну запашного овальні, загострені на кінці, зелені, злегка клейкі. Квіти тютюну запашного трубчасті, білі, рожеві або пурпурові, зібрані в суцвіття. Тютюн запашний має приємний аромат, що нагадує запах ванілі або мигдалю.

Тютюн запашний – це красива і ароматна квітка, яка може прикрасити будь-який сад. Тютюн запашний є отруйною рослиною.

Види тютюну запашного :

Існує кілька видів тютюну запашного,

  • Nicotiana affinis: Цей вид є найпоширенішим. Він має білі квіти і приємний аромат ванілі.
  • Nicotiana alata: Цей вид має пурпурові квіти і більш сильний аромат, ніж Nicotiana affinis.
  • Nicotiana sylvestris: Цей вид має жовті квіти і аромат мигдалю.

Посів насіння тютюну запашного:

Насіння тютюну запашного можна сіяти на розсаду в кінці лютого або на початку березня. Використовуйте пухкий, вологий ґрунт. Посійте насіння на глибину 1 см і присипте ґрунтом. Накрийте ємність з насінням плівкою або склом і поставте в тепле місце з температурою близько 20°C. Після появи сходів зніміть плівку або скло і переставте сіянці на світле місце.

Висаджування тютюну запашного:

Тютюн запашний можна висаджувати у відкритий ґрунт після того, як мине ризик заморозків. Виберіть для тютюну сонячне місце з добре дренованим ґрунтом. Висаджуйте тютюн на відстані 30-40 см один від одного. Після висадки рясно полийте тютюн.

Як доглядати за тютюном запашним

Тютюн запашний потребує регулярного поливу. Підгодовуйте тютюн 2-3 рази за сезон комплексним добривом. Регулярно видаляйте бур’яни навколо тютюну. Прищипуйте верхівки пагонів, щоб тютюн кущився. Тютюн запашний може цвісти до заморозків.

Схожі записи