Як боротися з гризунами?

Коли йдеться про боротьбу зі шкідниками, які поширюють небезпечні захворювання, то в нашій кліматичній зоні найбільшу загрозу становлять гризуни.

Як зробити кашпо для квітів

Оригінальне і красиве кашпо можна створити самому. Кашпо зручне саме тим, що воно висить у повітрі. Воно не буде знаходитися на доріжці чи сходах, і не заважатиме ходити. Під час прибирання вам не доведеться піднімати кашпо, адже воно знаходиться у п...

Як зробити місце для вогнища

Створення невеличкого місця для відпочинку на подвір'ї (патіо) вже давно стало популярним у власників ділянок. Останнім часом патіо приділяється особлива увага, адже друзі та рідні збираються вечорами для зустрічей, спілкування чи святкування. І саме...

Живі картини із сукулентних рослин

Жива картина на стіні із сукулентних рослин - це завжди прекрасне доповнення інтер'єру будинку, квартири, офісу, тераси, балкону чи подвір’я, так само як і живі квіти.

Дизайн тераси - 30 ідей

Тераса це ваш особистий простір для відпочинку від щоденного способу життя. Ваш балкон або тераса може бути тим місцем, де, ви зможете насолодитися свіжим повітрям і природою від щоденної метушні.

Ландшафтний дизайн маленького подвір'я - 30 ідей

Дуже часто ми хочемо побудувати великий дім, гараж, альтанку, поставити гойдалку,... на маленькій ділянці. І після спорудження всіх будівель ми розуміємо, що місця для подвір'ї вже нема. На жаль, не можна маленьке подвір'я зробити великим, але зроби...

Навіси до будинку

Навіси до будинку дуже зручна та потрібна річ, адже вона захищає від дощу та від палючого сонця. У цій статті ви знайдете ідеї для навісів до будтнку.

Тераса - ідеї дизайну

Тераса - це зона для відпочинку, де можна чудово проводити час з близькими.

Дизайн подвір'я

У цій статті ви знайдете рішення саме для вашого дизайну подвір'я.

Які інструменти потрібні у приватному домоволодінні?

Життя у приватному будинку або на дачі істотно відрізняється від проживання у міській квартирі. Присадибна ділянка, а також сад потребує певного догляду.

Квітка в горщику – хороший подарунок для будь-якого свята

День народження або професійне свято не обходиться без подарунків.

Syngenta