Перець сорту «Геркулес»

Здавалося б, перцю є стільки сортів, що навряд чи овочівники самі можуть добре їх розрізняти. Але немає меж досконалості. Селекціонери виводять нові й нові сорти, намагаючись покращити характеристики рослин. Водночас є чимало прихильників перевірени...

Перець сорту «Богдан»

„Богдан” — ранньостиглий сорт солодкого перцю (вегетаційний період становить 95–110 днів). Один із найбільш перспективних сортів на ринку ранньої продукції.

Перець сорту «Рокіта»

Гіркий перець „Рокіта” — сорт із середньораннім терміном дозрівання (125–135 днів). Холодостійкий і резистентний до захворювань. Нечутливий до посухи.

Перець сорту «Йоло Дивосвіт»

Серед середньостиглих сортів солодкого перцю популярністю користується „Йоло Дивосвіт” — із зеленими плодами. Це високоврожайний сорт, перці дозрівають за 130–140 днів. Бджолозапильний, тому вирощують його у відкритому ґрунті.

Перець сорту «Пепероні»

У багатьох назва пепероні асоціюється з видом ковбаси й піцою. І все ж першопочатково це слово використовували на позначення стручкового перцю.

Перець сорту «Жовтий товстостінний»

Деяким рослинам зовсім не потрібні романтичні або загадкові назви, щоб привернути увагу, деякі завойовують прихильність лише своїми характеристиками. До таких належить перець „Жовтий товстостінний” — його люблять за яскраві жовті соковиті плоди, ран...

Перець сорту «Де Каєн»

Чимало з нас використовують на кухні приправу каєнський перець. Цей пряний солодко-гострий смак можна одержати не тільки з упаковки, нескладно самому виростити перець гострий „Де Каєн” і мати завжди свіжу приправу. Це пікантний високоврожайний пізні...

Перець сорту «Хабанеро»

Перець „Хабанеро” — один із найгостріших сортів (назву пов’язують із містом Гаваною, сорт виведено на Кубі). Він входить у сімейство перців Чилі. Зовні плоди схожі на солодкий перець. Дехто вирощує „Хабанеро” як декоративну рослину.

1 2 3 4 5 6 ... 12 13 14 15